Eberspacher Servisi

Eberspacher, kuru tip ve sulu tip ısıtma sistemi için Airtronic ve Hydronic olmak üzere geniş bir uygulama alanı olan iki çeşit ısıtma teknolojisi sunmaktadır.

Dudullu bölgesinde faaliyet gösteren Başarı Oto Elektrik anadolu yakası Eberspacher servisi olarak tüm Eberspacher ürünlerine bakım, tamir ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Opsiyonel olarak sunulan çeşitli çalıştırma üniteleri ısıtıcınızın kullanımını ve kontrolünü daha kolay yaparak ısıtıcınızın konforunu daha fazla hissetmenizi sağlar. Soğuk kış günlerinde fabrika sonrası montajlar için tasarlanmış aracınıza özel sunulan güncelleme kitleri sayesinde fabrika montajından farksız montaj imkanı ile Eberspacher ısıtma sistemleri aracınızın daha konforlu olmasını sağlayacak .

Eberspächer Hydronic sulu tip ısıtıcılar

Eberspacher sulu tip Hydronic ısıtıcılar, motordan tamamen bağımsız olarak çalışır. Bu ısıtıcıların hem motorun ön ısıtılması, hem de araç kabinini ısıtma özelliği vardır.

Bu ısıtıcılar motorun soğutma suyu devresine entegre edilirler. Isıtıcının ürettiği ısı enerjisi aracın kendi üfleci ile havaya transfer edilir ve aracın kendi hava kanalları aracılığıyla uygun miktarda kabine yayılır. Isıtıcının ürettiği ve motor soğutma suyuna transfer edilen ısı motoru da ıstır. Yaz aylarında Eberspacher Hydronic aracın klimasının çalışması için herhangi bir engel teşkil etmez.

Dijital saat ya da uzaktan kumanda ünitesi gibi kontrol elemanlarıyla ısıtıcının çalıştırılması çok kolaydır.

Eberspächer Airtronic kuru tip ısıtıcılar

Eberspacher kuru tip Airtronic ısıtıcılar hem motordan hem de aracın kendi sıcaklık kontrol sisteminden bağımsızdır.

Bu ısıtıcılar kabin içinden veya dışarıdan soğuk havayı alırlar, ısıtırlar ve aracın içine sıcak olarak üflerler.

Eberspacher kuru tip Airtronic ısıtıcılar tüm ticari araç tipleri için mükemmel bir çözümdür. Kabin içerisine, bagaj bölümüne ya da zeminin altına monte edilebilirler. Dijital saat ya da uzaktan kumanda ünitesi gibi kontrol elemanlarıyla ısıtıcının çalıştırılması çok kolaydır.

Dizel yakıtlı araç sürücülerine ipucu

Birçok durumda özellikle yeni model dizel araçlara Eberspacher ısıtıcının montajı çok kolay ve ucuzdur. Çünkü bazı araç modellerinde motor çalışırken aracın normal ısıtma sistemine yardım eden takviye ısıtıcı vardır. Eberspacher’in güncelleme kiti ile bu takviye ısıtıcı, motordan bağımsız ısıtıcıya dönüştürülebilir ki bu aynı zamanda motoru da kısmen ön ısıtma yapabilir.

Aracınızda, Eberspächer takviye ısıtıcı olup olmadığını öğrenmek ister misiniz? Hemen Başarı Oto Elektrik Eberspacher yetkili servisine danışın!

Yolda mı kaldınız?

Başarı oto elektrik 7/24 Yol yardım hizmeti sunmaktadır. Elektrik arızaları, sinyal ve far arızalarında arayabilir anında 7/24 yol yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

dikkat edilmesi gerekenler!

Standart bir aracın en fazla enerji tüketen parçası marş motorudur. Bu nedenle marşa bastığınızda aracın farlarında ve iç ışıklandırmasında bir kısılma olur. O yüzden marş motorunun önerilen maximum çalıştırılma süresi 10 saniyedir. Eğer 10 saniyeden fazla çalıştırılırsa akümülatördeki bütün elektriği boşaltır.