Webasto Servisi

Pazar lideri olarak Webasto kuru ve sulu tip olmak üzere iki çeşit ısıtıcı geliştirmekte ve üretmektedir. Bunlar değişik ısıtma kapasitelerine sahip ürünlerden oluşmaktadır. Her iki sistemde zor hava koşullarında mükemmel ortam sıcaklığı sağlamakla beraber motorun boşa çalıştırılmasını önlemektedir.

Dudullu bölgesinde faaliyet gösteren Başarı Oto Elektrik anadolu yakası webasto servisi olarak tüm webasto ürünlerine bakım, tamir ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Neden kuru tip ısıtıcı?

Dinlenme ve konaklama esnasında konforlu bir ısı. Seyahate başlarken önceden ısıtılmış bir kabin, buz ve karlardan arındırılmış bir görüş açısı. Kuru tip ısıtıcılar aracınızı konforlu, verimli ve ekonomik olarak kışa hazırlar.

Air Top kuru tip ısıtıcılar kısa sürede sıcak hava üretir ve sıcak havayı kabine iletirler. Bu durum kabinin hızlı ve verimli bir şekilde ısıtılmasını sağlar. Webasto kuru tip ısıtıcılar 0,9 ile 16 kW arasında bir ısıtma kapasitesi sunmaktadır.

Neden sulu tip ısıtıcı?

Soğuk motorlar verimsiz çalışır, aşınmaları artar ve ömürleri kısalır. Buda yüksek yakıt sarfiyatına neden olur. En iyi çözüm Webasto sulu tip bir ısıtıcı tercih edilmesidir.

Isıtıcı, motor suyu devresine entegre edilerek araç motoru çalışmazken bile araç motor suyunun çalışma sıcaklıklarına getirilmesini sağlar. Çok soğuk hava şartlarında bile bu özellik geçerlidir. Ayrıca araç kabini de ısınan motor suyu sıcaklığı ile ısıtılabilmektedir. Webasto sulu tip ısıtıcılar 2,2 ile 35 kW arasında bir ısıtma kapasitesi sunmaktadır.

Yolda mı kaldınız?

Başarı oto elektrik 7/24 Yol yardım hizmeti sunmaktadır. Elektrik arızaları, sinyal ve far arızalarında arayabilir anında 7/24 yol yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

dikkat edilmesi gerekenler!

Standart bir aracın en fazla enerji tüketen parçası marş motorudur. Bu nedenle marşa bastığınızda aracın farlarında ve iç ışıklandırmasında bir kısılma olur. O yüzden marş motorunun önerilen maximum çalıştırılma süresi 10 saniyedir. Eğer 10 saniyeden fazla çalıştırılırsa akümülatördeki bütün elektriği boşaltır.