Hakkımızda

1991 yılında başlayan tecrübemize yıllar geçtikçe başarı ve üstün kalitede hizmet ekledik. Kuruluşumuzun ilk gününden bu yana göstermiş olduğumuz özverili ve dürüst çalışma anlayışı bizleri müşteri memnuniyetine götürdü.

Kurulduğu günden bu yana kusursuz bir hizmet sunmak için odaklanan Başarı Oto Elektrik, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir.

Başarı Oto Elektrik, olarak her marka aracın elektrik ve elektronik arızalarını bilgisayar sistemi ile tespit edip, bakım ve tamirini titizlikle yerine getirmekteyiz.

Profesyonel kadromuz ile beraber sizlerden aldığımız güç ile ayakta duruyoruz.

Misyonumuz

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız yenilikleri bünyesinde barındırıyor.

Siz müşterilerine kusursuz bir hizmet verme amacı güden firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda  tutuyor.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde örnek teşkil edecek her türlü uygulamada öncü olmak, en iyisini en doğru haliyle yapmak. Hizmette kaliteyi, teknolojik bilgi ve ekipmanı iyi eğitilmiş, iyi karakterli insan gücü ile kullanarak sağlamak vizyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Yolda mı kaldınız?

Başarı oto elektrik 7/24 Yol yardım hizmeti sunmaktadır. Elektrik arızaları, sinyal ve far arızalarında arayabilir anında 7/24 yol yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

dikkat edilmesi gerekenler!

Standart bir aracın en fazla enerji tüketen parçası marş motorudur. Bu nedenle marşa bastığınızda aracın farlarında ve iç ışıklandırmasında bir kısılma olur. O yüzden marş motorunun önerilen maximum çalıştırılma süresi 10 saniyedir. Eğer 10 saniyeden fazla çalıştırılırsa akümülatördeki bütün elektriği boşaltır.