hizmetlerimiz

aku bayii
İnci Akü bayii ve yetkili servisi olan Başarı Oto Elektrik uzman teknik servis ekibiyle akünüzün montajını ve kontrollerini yaptıktan sonra garanti belgesiyle birlikte aracınızı çalışır durumda sizlere teslim ediyor.
mars motoru tamir ve bakim servisi

Marş Dinamosu Bakım ve Tamiri

Marş motoru arabamızdaki motora ilk hareketi vererek motorun çalışmasını sağlar. Bu nedenle marş motorunun bakımları ve tamiri düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız her marka aracın marş motoru tamiri ve bakımı konusunda deneyimli kadrosuyla hizmetinizde.
webasto tamir ve bakım servisi
Firmamız Webasto marka ısıtıcı cihazların satış, montaj, montaj sonrası bakım ve tamir işlemlerini deneyimli teknik kadromuzla gerçekleştirmektedir. Başarı Oto Elektrik Webasto montajı ve Webasto tamiri konusunda deneyimli kadrosuyla hizmetinizde.
araç klimalarının bakım ve tamir servisi

Oto Klima Tamiri, Bakımı ve Montajı

Başarı Oto Elektrik oto klima montaj, bakım, tamir, ve oto klima yedek parça satışı konusunda, araba markası gözetmeksizin tüm müşterilerine hizmet vermektedir.
oto elektrik tesisatı bakım ve onarım servisi

Oto Elektrik Tesisatı Bakımı ve Onarımı

Aracınızın elektrik tesisatındaki arızalar, konusunda deneyimli elemanlarımız tarafından en son sistem arıza tespit cihazlarımızla tespit edilerek onarımları titizlikle yapılmaktadır.
araç aydınlatma sistemi tamir ve bakım servisi

Tüm Aydınlatma Sistemi Tamiri

Aracınızın aydınlatma sistemlerinin bakımı, tamiri ve gerektiğinde parça değişimi konusunda deneyimli uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.
araç muayene hazırlığı

Muayene Hazırlığı

Başarı Oto Elektrik aracınızın oto elektrik ile ilgili tüm eksiklerini giderip, (far, stop, fren, ön takım vs) araç muayenesine hazırlamaktadır.
oto led aksesuar parçaları

Ledli Aksesuar

Çeşitli led aksesuar ürünlerimizi görmeniz için adresimize bekleriz.
oto mozik sistemi montajı

Oto Müzik Sistemleri

Aracınızda benzersiz ve kusursuz bir ses deneyimi yaşayabilmeniz için her türlü oto hoparlörü, dvd – mp3 çalar sistemleri entegrasyonlarını gerçekleştiriyoruz.
oto navigasyon sistemleri montajı

Oto Navigasyon Sistemleri

Firmamız tarafından her marka ve model araca navigasyon sistemi uygulaması yapabiliriz. Profesyonel ekibimiz tarafından ekonomik fiyatlarla aracınıza navigasyon sistemi kurulmaktadır.
oem multimedya sistem montajı

OEM Multimedya Sistemleri

Aracınızı daha teknolojik hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerin satış ve montajını yapmaktayız.
park sensörü tamir ve bakımı

Görüntülü Park Sensörleri

Görüş açısının yeterli olmadığı durumlarda park etme kolaylığı ve güvenliği sağlayan, montajı kolay elektronik bir donanımdır. Her marka araca park sensörü satış ve montajı uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.
7-24 yol yardim hizmeti

7/24 Yol Yardımı

Başarı oto elektrik 7/24 Yol yardım hizmeti sunmaktadır. Aracınızın elektrik arızaları, sinyal ve far arızalarında arayabilir anında 7/24 yol yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
otomatik cam ve merkezi kilit arıza tamiri

Cam Ve Kilit

Aracın orijinal merkezi kilit sistemi ve otomatik cam arızaları uzman ekibimiz tarafından giderilmekte gerekli olduğunda değiştirilmektedir.
bilgisayarlı oto elektrik arıza tespiti

Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Bilgisayarlı arıza tespiti, arabanızın elektronik kontrol ünitesine bağlanan bir makine ile, arabanızda olan tüm arızaların bulunması işlemine denilmektedir. Bu işlem uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılmaktadır.
xenon far sistemleri satış ve montajı

Xenon Sistemi Satış ve Montajı

Araçların özellikle aydınlatma bulunmayan yollarda ilerlerken yolu pek iyi göremediği, aracın aydınlatmasının yetersiz olduğu söylenir. Xenon farlar ise gün ışına yakın değerde aydınlatma sağlar. Her marka araca Xenon far montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
oto alarm ve güvenlik sistemleri satış ve montajı

Oto Alarm ve Güvenlik Sistemleri

Araç alarmları, aracınızın ve aracınızın içinde bulunan eşyalarınızın güvenli açısından yüksek öneme sahiptirler. Kaliteleri değişen geniş ürün yelpazesine sahip araç alarmları içerisinden en güvenilir ve en kaliteli olanları sizler için tedarik ediyoruz.Yüksek standartlarda işçilik ve yüksek kalitede malzeme kullanımı ile hizmet veriyoruz.
oto kalorifer peteği temizliği ve değişimi

Kalorifer Peteği Temizliği ve Değişimi

Aracınızın kaloriferinin ısıtmama durumunda, kalorifer peteğinin tıkalı olması en sık rastlanılan durumdur. Kalorifer peteğiniz tıkandığı durumlarda içerisine sıcak su gelmez ve soğuk kalır. Böyle durumlarda oto kalorifer peteklerinizin temizlenmesi gerekir. Başarı oto elektirk bu işlem için özel makineler ve özel karışımlar kullanmaktadır.
Yolda mı kaldınız?

Başarı oto elektrik 7/24 Yol yardım hizmeti sunmaktadır. Elektrik arızaları, sinyal ve far arızalarında arayabilir anında 7/24 yol yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

dikkat edilmesi gerekenler!

Standart bir aracın en fazla enerji tüketen parçası marş motorudur. Bu nedenle marşa bastığınızda aracın farlarında ve iç ışıklandırmasında bir kısılma olur. O yüzden marş motorunun önerilen maximum çalıştırılma süresi 10 saniyedir. Eğer 10 saniyeden fazla çalıştırılırsa akümülatördeki bütün elektriği boşaltır.

Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerden yararlanmak için iletişime geçin!